Zasady promocji “6-ty bilet za 50% i 10-ty bilet za złotówkę”1. Promocja dotyczy tylko biletów oznaczonych odpowiednim komunikatem informującym o promocji, zakupionych przez Internet za pomocą stron www.vikibus.pl lub www.moj-bus.pl
2. Pasażer który kupi sześć biletów na jednej trasie, bilet na 6-ty kurs na tej trasie, będzie mógł kupić za 50% ceny, niezależnie od kierunku jazdy, o ile sześć biletów będzie kupionych w okresie maksymalnie 180 dni (6 miesięcy). Natomiast bilet na 10-ty kurs na tej trasie, będzie mógł kupić za 1 zł, niezależnie od kierunku jazdy o ile kolejne 4 bilety będą kupione w okresie maksymalnie 180 kolejnych dni (kolejne sześć miesięcy).
3. Jeżeli Pasażer kupi kilka biletów podczas jednej transakcji na jednej trasie, do promocji zostanie zaliczony tylko jeden bilet.
4. Jeżeli Pasażer kupi kilka biletów podczas jednej transakcji w jedną stronę i kilka biletów powrotnych, do promocji zostanie zaliczone dwa bilety (jeden bilet w jedną stronę i jeden powrotny).
5. Bilety z różnych tras (tzn. między różnymi miastami) nie sumują się do promocji.
6. By skorzystać z promocji Pasażer nie musi się logować (posiadać konta), musi tylko używać tego samego adresu e-mail przy każdym zakupie biletu. Przy przejściu do płatności, w przypadku biletów promocyjnych system automatycznie skoryguje cenę na niższą.
7. Biletów promocyjnych za 50% i za 1 zł zakupionych w ramach promocji na konkretny kurs (data, godzina, kierunek, nazwisko) nie można przenosić na inne kursy lub na inną osobę.
8. Przewoźnik zastrzega sobie prawo wycofania się z promocji w każdym czasie w całości lub na wybranych kursach.